Halo halo!
Dowodziki do kontroli!

STRONA DOSTĘPNA JEST TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW PEŁNOLETNICH!

Zwiedzanie i co dalej?

Barek

Po zwiedzaniu Muzeum na naszych gości czeka poczęstunek. Proponujemy do wyboru: lane piwo Żywiec (0,5l), bezalkoholowy Żywiec 0,0% lub sok. Poczęstunek jest wliczony w cenę biletu wstępu do Muzeum. Serdecznie zapraszamy!

SKLEPIK

Zachęcamy gości do skorzystania z oferty sklepiku Muzeum. Proponujemy ciekawą ofertę szkła w tym autorskie projekty dostępne tylko u nas. Znajdziecie tutaj wszelkiego rodzaju gadżety, takie jak breloki, pamiątkowe magnesy czy kubki. W sklepiku nie brakuje kolekcji odzieży: bluz, koszulek, czapeczek, a nawet skarpet!

PIWO Z ŻYWCA

W naszej ofercie znajdują się wszystkie pozycje piw Żywiec. Zarówno w wersji standardowej jak i bezalkoholowej 0,0%. Nie zapomnijcie o historycznym żywieckim Porterze, który świetnie smakuje zagryzany tradycyjnym piernikiem ;)

ŻYWIEC LEGENDARY PUB & RESTAURANT

To lokal znajdujący się na terenie Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. Zlokalizowany jest w jednym z najstarszych obiektów w całym kompleksie browarnianym – budynek wzniesiono pod koniec XIX wieku i pierwotnie pełnił funkcję słodowni, gdzie ziarno jęczmienia kiełkowało, a następnie było suszone przed wykorzystaniem go w dalszych etapach produkcji piwa. Jedna część lokalu to bar z piwem i drinkami, a druga to tradycyjna restauracja łącząca kuchnię polską ze światowymi trendami. Na dziedzińcu, otoczonym ze wszystkich stron zabytkowymi zabudowaniami browaru, w sezonie rozstawiany jest ogródek piwny, gdzie goście mogą cieszyć się pogodą, ulubionymi daniami i trunkami.

W celu dokonania rezerwacji oraz uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą Żywiec Legendary Pub & Restaurant. Pracownicy Muzeum Browaru nie udzielają tych informacji.

Serdecznie zapraszamy!