Halo halo!
Dowodziki do kontroli!

STRONA DOSTĘPNA JEST TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW PEŁNOLETNICH!

Komunikaty

Limitowana kolekcja 15-lecia Męskiego Grania

Dostępna już w sklepiku muzeum! Marka Żywiec przygotowała w tym roku dla fanów Męskiego Grania wyjątkową niespodziankę! We współpracy z Andrzejem Pągowskim powstała unikalna kolekcja puszek Żywca, 🍺 na których znalazły się między innymi wizerunki Darii Zawiałow, Igo, Mroza oraz Vito Bambino.

Puszki z wizerunkami artystów pojawiają się na puszkach klasycznego piwa Żywiec Jasne Pełne. Zapraszamy do naszego muzealnego sklepiku!

15. edycja trasy Męskie Granie zobowiązuje. To dlatego marka Żywiec przygotowała dla fanów projektu szereg niespodzianek, które regularnie ujawnia. Zaczęło się od utworu „Myślę sobie, Ż” – Brodka x Igo, będącego coverem piosenki „Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było” zespołu VOO VOO. To dodatkowy utwór, opublikowany przed premierą tegorocznego singla promującego Męskie Granie.

Teraz nadszedł czas na kolejną wyjątkową współpracę. Tym razem marka połączyła siły z Andrzejem Pągowskim – jednym z najwybitniejszych twórców sztuk graficznych w Polsce, znanym ze swojej charakterystycznej kreski. Dzięki temu, po raz pierwszy w historii marki Żywiec, powstała limitowana kolekcja puszek z wizerunkami artystów związanych z Męskim Graniem – Darią Zawiałow, Igo, Mrozem oraz Vito Bambino. Dodatkowo, Pągowski zaprojektował cztery puszki przedstawiające muzyków.