Muzeum Browaru w Żywcu wyróżnione!

Zostaliśmy wyróżnieni godłem Turystyczny Produkt Roku 2023! Nasze muzeum zostało otwarte w 2006 roku z okazji 150-lecia browaru jest jedną z największych i najnowocześniejszych placówek tego typu w Polsce. Dziękujemy i zapraszamy do Żywca!

Nagrody przyznawane są podczas Europejskiego Forum Biznesu, które jest dorocznym wydarzeniem poświęconym debatom przedsiębiorców, samorządowców, naukowców i mediów o sprawach istotnych dla gospodarki w różnych jej obszarach. Forum stanowi miejsce wymiany myśli, poglądów, jak również praktycznej wiedzy zdobytej na bazie doświadczeń zawodowych managerów, przedsiębiorców, samorządowców, która może być dla innych źródłem nowych rozwiązań i inspiracją do rozwoju.

Podczas wydarzenia wręczone zostały również nagrody w tegorocznych edycjach Programów: Najwyższa Jakość Quality International i Liderzy Społecznej Odpowiedzialności.

Wśród partnerów oraz patronów honorowych wydarzenia znaleźli się między innymi: Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Piotr Ryba, Burmistrz Krynicy-Zdroju, jak również Parlament Europejski, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polski Komitet Normalizacyjny.