Rezerwacja Telefoniczna

Rezerwacja telefoniczna

Aby zwiedzić Muzeum należy zarezerwować wizytę telefonicznie (+48 33 861 96 27, +48 33 861 24 57) za pomocą formularza internetowego lub poprzez e-mail (rezerwacja@muzeumbrowaru.pl). Pierwszeństwo zwiedzania przysługuje grupom i osobom posiadającym wcześniejszą rezerwację.


-+
-+

Rezerwacja internetowa

Aby wysłać zapytanie o dostępność terminów zwiedzania mogą Państwo skorzystać z formularza rezerwacji. Wysłanie zapytania nie jest jednoznaczne z rezerwacją. Ze względu na duże zainteresowanie musimy potwierdzić, czy w preferowanym przez Państwa terminie będziemy w stanie zapewnić możliwość zwiedzenia Muzeum. Po wypełnieniu i przesłaniu zapytania otrzymają Państwo od nas potwierdzenie daty i godziny lub propozycję alternatywnego terminu. Zwiedzanie Browaru nie jest możliwe w weekendy.

Przewodnik i wybór języka

Podczas rezerwacji prosimy zwrócić uwagę na wskazanie języka, jakim ma się posługiwać przewodnik. Pozwoli to nam to dostosować zwiedzanie do Państwa potrzeb.

Osoby niepełnoletnie

Osoby niepełnoletnie mogą zwiedzać Muzeum jedynie pod opieką osób dorosłych. Zwiedzanie Browaru nie jest dostępne dla osób poniżej 18 roku życia. Wyjątek stanowią wycieczki ze szkół, które w programie nauczania mają procesy związane z produkcją piwa.

Warto być punktualnie

Zwiedzanie Muzeum odbywa się w grupach. Dlatego prosimy o przybycie, na co najmniej 15 minut przed wskazaną godziną zwiedzania. Przed przyjazdem warto także zapoznać się z mapami dojazdu do Muzeum, aby uniknąć niepotrzebnych opóźnień.

Regulamin zwiedzania Muzeum Browaru Żywiec

Przed rozpoczęciem zwiedzania prosimy o zapoznanie się z regulaminem.