Halo halo!
Dowodziki do kontroli!

STRONA DOSTĘPNA JEST TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW PEŁNOLETNICH!

Komunikaty

Żywiec Białe z nutą Maliny i Brzoskwini

W sezonie 2024 kultowe piwo Żywiec Białe dostępne jest w dwóch nowych smakach. Zapraszamy do naszego muzealnego sklepiku!

Piwo Żywiec Białe towarzyszy nam już od dekady – jego premiera odbyła się w 2014 roku. Marka Żywiec w ramach świętowania jubileuszu dziesięciolecia swojej flagowej specjalności, postanowiła przygotować dla swoich fanów coś wyjątkowo apetycznego – właśnie wprowadziła smakowe odsłony pszenicznej ikony i to od razu aż dwie, żeby było z czego wybierać – Żywiec Białe z nutą Maliny oraz Żywiec Białe z nutą Brzoskwini.

Żywiec Białe jest trzecim najczęściej wybieranym produktem marki, zaraz za flagowym Żywcem lager oraz Żywcem 0,0%. Zdecydowanie jest to zatem ikona żywieckich specjalności. Żywiec Białe z nutą Maliny orzeźwi i uwiedzie Was klasycznym połączeniem smaków, zaś Żywiec Białe z nutą Brzoskwini będzie idealne dla tych, którzy cenią niespotykane połączenia.

Orzeźwiające piwo pszeniczne z owocowymi nutami ma szansę stać się przebojem tego lata i może podbić serca konsumentów – zwłaszcza tych, którzy od piwa oczekują więcej. Łagodne, delikatne i doskonale zbalansowane, lekko owocowe i bardzo sesyjne – takie są nowe warianty piwa Żywiec Białe. Nie wierzycie? Będziecie musieli spróbować i przekonać się sami!

Na co dzień oba smakowe warianty piwa Żywiec Białe dostępne są w butelkach zwrotnych o pojemności 500 ml wyłącznie w sieci sklepów Żabka.