Czemu ciemne piwa zawdzięczają swój niepowtarzalny charakter? W jaki sposób obróbka słodu wpływa na jego parametry, a potem na smak gotowego piwa?

OGIEŃ I DYM W BROWARZE

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z dodatkowymi terminami w których Muzeum nie będzie dostępne dla zwiedzających.

W grudniu 2016 ruszyła druga edycja Programu rabatowego Gwiazd Szlaku Zabytków Techniki. Dom końca kwietnia 2017 każdy, kto odwiedzi jeden obiekt, może skorzystać z 20% zniżki przy zakupie biletu w kolejnej Gwieździe Techniki.

W czasie Świąt i Nowym Roku muzeum będzie nieczynne w Wigilię (24 grudnia 2016) oraz w pierwszy i drugi dzień świąt (25 i 26 grudnia). Ponadto muzeum będzie zamknięte w Sylwestra (31 grudnia 2016) i w pierwszy dzień Nowego Roku (1 stycznia 2017). Dodatkowo muzeum będzie nieczynne 6 stycznia 2017.

Od początku września 2016 roku marka piwa Żywiec świętuje przypadające na ten rok 160-lecie Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu, legendarna marka przypomina o swoim pochodzeniu w ogólnopolskiej kampanii reklamowej.

Z dniem 4 października 2016 roku zapraszamy na zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec. Wierzymy, że muzeum w swojej nowej odsłonie dostarczy Państwu miłych wrażeń. Zapraszamy!